Author: t***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute 🥰 I hope it work well ❤️❤️❤️
Color: Blue
Price: 630kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Purple |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | None |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se25041720395333819 |
Author: t***6
Date:
Review: Very cute 🥰 I hope it work well ❤️❤️❤️
Color: Blue
Author: t***6
Date:
Review: Very cute 🥰 I hope it works well ❤️❤️
Color: Purple
Author: p***3
Date:
Review: I am very happy with this purchase
Color: Blue
Author: s***1
Date:
Review: The tablet is okay,, for it’s price don’t expect more🥰🥰🤗
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.